Vážení zákazníci,

dovolte, abych Vás informoval, že ve dnech 1.8.2024 - 31.8.2024 bude v naší firmě probíhat dovolená, tímto Vás prosím, pokud víte, že v tomto období budete nutně potřebovat nějaké etikety, prosím o jejich objednání nejpozději do 24.8.2024Vážení zákazníci,

Etikety a oděvní doplňky jsou nedílnou součástí produktu utvářející jeho design a značku.
Aby etiketa splňovala přesně Vaše požadavky a také nezbytné požadavky vyhlášky a normy č. (132/96 Sb., ČSN EN ISO 3758 (80 0005) ) nabízí společnost RPK PARTNER, s.r.o. etikety různých typů a provedení. K dispozici je také velké množství materiálů s různou povrchovou úpravou. S výběrem té nejvhodnější kombinace Vám ochotně poradíme.null

Textilní etikety - tištěné

Tisk z fólie (horká ražba) - toto je nejvíce používaná metoda tisku etiket. Umožňuje tisk oboustranných vícebarevných etiket s firemními logy a obrázky. Výrazná je nízká cena etiket, nutné je však dodržet minimální odběr 200ks od jednoho druhu. Kromě etiket určených ke všívání je možno tisknout i textilní samolepicí etikety.
TERMOTISK - technologie termotisku je výhodná i pro maloodběratele, kteří požadují menší série a více druhů a nesepratelnost etiket. Termotisk je pouze jednostranný a jednobarevný s možností tisku loga nebo čárových kódů, příp. proměnlivých údajů. Etikety se dodávají nastříhané na požadovaný rozměr nebo v kotouči (nenastříhané).

Textilní etikety - tkané

Tepelné transfery

Transefy dodáváme jak pro textilní výrobky, tak i pro jiná odvětví použití.Transfery je možno vyrobit v pevném provedení na tkané látky, stretch provedení pro pružné úplety a také v reflexní variantě.

PVC, pryžové štítky

Tyto štítky dodáváme až v šesti barevném provedení, celopryžové nebo na textilním základu.


Papírové etikety

samolepicí - papírové samolepicí etikety různých rozměrů jsou vhodné k přelepování obalů Vašich výrobků apod. Je možný tisk loga, čárových kódů a proměnlivých údajů v několika barvách.

Potištěné samolepící pásky

Od března 2010 jseme rozšířili naši nabídku o samolepící pásky s reklamním potiskem. Pásky se dají tisknout max. ve 4 barvách, bližší informace a ceník naleznete v levém sloupku stránky.

Magnetické štítky

Formátování magnetické fólie, magnetické štítky, magnetické štítky s potiskem, magnetické kapsy


Materiál na výrobu textilních etiket

Textilní polyamidové, polyesterové, saténové, bavlněné pásky a tiskové fólie - pro tisk etiket všemi technologiemi.


Informace pro zákazníka

Používáme aktualizované verze ošetřovacích symbolů, které odpovídají normám ISO 3758 a EN 23758. V případě potřeby Vám rádi poskytneme podrobnější informace o ošetřovacích symbolech. Přesné informace pak najdete na webu SOTEXu, který je správcem ochranných známek ošetřovacích symbolů pro Českou republiku.

RPK PARTNER, s.r.o.
Sídlo: 756 01 Hovězí 411
IČO: 25549006, DIČ: CZ25549006
Společnost zapsaná u Krajského soudu v Ostravě, oddíl C, vložka 24785

TOPlist
       
Kontakt